Масаж Черкаси

Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»

Відкрийте для себе користі лікувального масажу в нашому медичному центрі «Лікар Здоров’я». Ми пропонуємо індивідуальний підхід та висококваліфіковані послуги масажу, спрямовані на поліпшення вашого фізичного і емоційного благополуччя.

У нашому медичному центрі працюють досвідчені та сертифіковані масажисти, які розуміють індивідуальні потреби кожного клієнта.

Масаж в "Лікар Здоров'я"

Відео і фото масажу

02.01.2024

Класичний масаж.

14.01.2024

Оздоровчий масаж

02.01.2024

Класичний масаж.

02.01.2024

Класичний масаж.

14.01.2024

Класичний масаж.

Масаж рекомендовано

Показання до масажу:

Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»
 1. Ортопедичні травмифункціональні порушення, погана рухливість, недостатній кровообіг після переломів, вивихів, забитих місць, розтягувань зв'язок, сухожиль, м'язів;
 2. Спазми боліПідвищення імунітету та загального самопочуття;
 3. При целюлітіЗменшення проявів целюліту;
 4. Розлади психікиНормалізація сну і психоемоційного стану. Неврози, неврастенії, депресія – класичний та лікувальний масаж у Черкасах цілюще впливає на психоемоційний стан.
 5. СпортсменамБіль у м'язах після надмірних фізичних навантажень, професійних занять спортом.
 6. Головний більУ цьому випадку призначають лікувальний масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони.
 7. Захворювання хребта та суглобівАртрити, артрози, остеохондроз, кіфоз, сколіоз, плоскостопість.
 8. Постінсультні порушенняЗа допомогою лікувального медичного масажу можна покращити кровообіг, тонус мускулатури та рефлекси, порушені внаслідок інсульту.
 9. Патології серцево-судинної системиПорушення мозкового кровообігу, атеросклероз, гіпертонія, гіпотонія.
 10. Патології органів диханняБронхіт, бронхіальна астма, запалення легень. Показаний медичний масаж спини та грудної клітки.
 11. Також дляПоліпшення настрою та ін.
Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»

Для підтримки хорошого самопочуття та запобігання розвитку хвороб лікувально-профілактичний масаж показаний всім здоровим людям. Дуже корисні масажні методики при сидячій роботі, малорухливому способі життя. Але особливо необхідний хороший масажист у лікувальних цілях, при вже наявних проблемах зі здоров'ям

Сеанси масажу – лікувального чи розслабляючого – абсолютно безпечні та корисні для здоров'я за умови виконання за всіма правилами. Однак і до масажних методик існують протипоказання.

Скільки коштує масаж у Черкасах

ТРИВАЛІСТЬВИД МАСАЖУВАРТІСТЬ
ТРИВАЛІСТЬВИД МАСАЖУВАРТІСТЬ

МАСАЖ ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЧЕРКАСИ

(40-60 хв)Масаж лікувально-профілактичний загальний Козацька,9/1800 грн
(30 хв.)Масаж лікувально-профілактичний спини Козацька,9/1600 грн
(25 хв)Масаж лікувально-профілактичний шийно-комірцевої ділянки Козацька,9/1300 грн
(45 хв)Масаж медовий (класичний + медовий)750 грн
(45 хв)Масаж реабілітаційний нижніх кінцівок Козацька,9/1350 грн
(45 хв)Масаж ребілітаційний верхніх кінцівок Козацька 9/1350 грн

МАСАЖ ДЛЯ ДІТЕЙ ЧЕРКАСИ

(від 30 до 60 хв)Масаж дитячий дренажний (спина, грудна клітина)500 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий загальний (вік 1-6 років)450 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий ніг (верхня частина стегна, ікри, ступні)500 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий спини ( вік 15-18 років)500 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий спини ( вік 6-11 років)350 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий спини + масаж ступнів500 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий спини (вік 12-14 років)400 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичний дитячий шийно-комірцевої зони250 грн
(від 30 до 60 хв)Масаж лікувально-профілактичнийдитячий загальний ( вік 0-12 міс)400 грн
P.S. Тривалість масажу, особливо для дітей, визначається індивідуально.
Записатися на масаж
Масаж протипоказаний

Протипоказання до лікувального масажу:

Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»

Масаж – це ефективний метод лікування та покращення фізичного стану організму. Проте, для досягнення оптимальних результатів та гармонійного взаємодії з тілом, важливо враховувати протипоказання до лікувального масажу. Забезпечуючи пацієнтів цінною інформацією про такі обставини, ми гарантуємо безпеку та ефективність процедур, спрямованих на поліпшення їхнього благополуччя.

 1. висока температура та лихоманка;
 2. внутрішній крововилив;
 3. гнійні процеси;
 4. алергія зі шкірними висипаннями;
 5. психомоторне збудження;
 6. інфаркт міокарда;
 7. тяжкі форми недостатності кровообігу;
 8. гіпертонічний та гіпотонічний криз;
 9. легенево-серцева недостатність;
 10. кишковий розлад;
 11. доброякісна або злоякісна пухлина;
Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»

В Медичному центрі «Лікар Здоров’я» ми розуміємо важливість індивідуального підходу та уважності до потреб кожного пацієнта. Дотримуючись рекомендацій та враховуючи протипоказання до лікувального масажу, ми стежимо за вашим здоров'ям та забезпечуємо найвищий стандарт медичного обслуговування. Звертайтеся до нас для персоналізованого та безпечного підходу до вашого благополуччя через масаж.

Записатися на масаж

Лікувальний масаж в «Лікар Здоров’я»:
Здоров'я та Релаксація рукою професіоналів

«Лікар Здоров’я»
Вид масажу та їхній опис

Різноманіття технік масажу

Масаж Черкаси «Лікар Здоров’я»

Ми пропонуємо широкий спектр масажних технік, включаючи класичний, лікувальний, спортивний та релаксаційний масаж. Кожна техніка спрямована на досягнення конкретних цілей та поліпшення вашого благополуччя.

 • Класичний масаж.

  Допомагає зняти напругу, позбутися стану постійної втоми, підвищити працездатність та концентрацію. Часто застосовується для корекції постави.

 • Оздоровчий масаж.

  Процедуру призначають як додатковий компонент лікування при проблемах із кровоносною системою, больових відчуттях у м'язах, хронічній перевтомі. Такий тип масажу сприяє прискоренню виведення токсинів із організму.

 • ЛФК Лікувально-оздоровчий масаж.

  Його призначають, коли необхідно відновити рухливість суглобів та зв'язок. Такий масаж робить їх еластичнішими. Крім того, процедура допомагає усунути набряки, прискорити відновлення після травми.

 • Лікувальний масаж спини.

  Стає невід'ємною частиною комплексної терапії при радикуліті, сколіозі, остеохондрозі. Процедура допомагає позбутися болю у всіх відділах спини: від комірного до поперекового.

 • Міофасціальний масаж.

  Дає можливість повністю розслабити м'язи, які перебувають у стані спазму чи затиску.

 • Антицелюлітний масаж.

  Допомагає прискорити кровообіг та лімфообмін, виводити з організму токсини та шкідливі речовини. Також сприяє розгладжуванню шкірних покривів, за рахунок чого вони стають гладкими, пружними та підтягнутими, набувають здорового та красивого вигляду. Це ефективний спосіб позбутися «апельсинової скоринки».

 • Лімфодренажний масаж.

  Необхідний виведення з організму надлишкової рідини, токсинів. Процедура здатна покращити швидкість лімфотоку та лімфодренаж. З організму швидше виводяться продукти клітинного розпаду, покращується приплив корисних елементів та кисню.

Відкрийте світ відновлення та здоров'я з лікувальним масажем у нашому медичному центрі. Наші досвідчені масажисти використовують індивідуальний підхід та передові техніки для поліпшення фізичного стану та лікування різноманітних медичних проблем. Зануртесь у світ блаженства та відновлення з лікувальним масажем від «Лікар Здоров’я».

Масаж - це ніжна розмова тіла з душею,
де руки виражають мову лікування,
а дотик розповідає про зв'язок між здоров'ям і гармонією.

«Лікар Здоров’я»
Масажисти медичного центру

Наші масажисти

Прийом на Митниці
Кравчук Алла Володимирівна

МАСАЖИСТ

Записатися на масаж
Прийом на Митниці
Данник Марина Іванівна

МАСАЖИСТ

Записатися на масаж
Прийом на Митниці
Сокотун Сергій Іванович

МАСАЖИСТ

Записатися на масаж
Прийом на Митниці
Геровський Всеволод Андрійович

КІНЕЗІОЛОГ

Записатися на масаж

Дозвольте собі зануритися у світ релаксації та відновлення здоров'я разом із масажем у медичному центрі «Лікар Здоров’я». Записуйтеся на масаж вже сьогодні та дозвольте себе відчути справжню гармонію тіла та душі!

Записатися на масажПоширені питання

Питання-Відповідь

Лікувальний масаж цільово спрямований на вирішення конкретних проблем, в той час як класичний масаж сприяє загальному розслабленню та покращенню тонусу організму. Оберіть метод відповідно до ваших потреб для максимального благополуччя у медичному центрі «Лікар Здоров’я».

Лікувальний масаж сприяє поліпшенню кровообігу налагодити сон, посилити імунний захист, розслабленню м'язів та зняттю стресу, сприяючи загальному покращенню фізичного та емоційного стану. Його цільовий вплив сприяє зняттю болю, поліпшенню гнучкості та прискоренню відновлення при травматичних ушкодженнях.

Рекомендується утримувати розумний режим лікувального масажу, забезпечуючи дні відпочинку між сеансами, оскільки частий масаж може призвести до перевантаження м'язів та подразнення тканин. Краще консультуватися з масажистом або медичним фахівцем для визначення оптимальної частоти сеансів враховуючи ваші індивідуальні потреби та стан здоров'я.

Так, лікувальний масаж може бути безпечним для вагітних жінок, проте важливо обов'язково консультуватися з лікарем та вибирати спеціаліста, який має досвід у роботі з вагітними клієнтами. Під час сеансу масажист враховує особливості вагітності та використовує безпечні техніки для забезпечення комфорту та благополуччя майбутньої матері.

Лікувальний масаж призначають курсом 8-10 сеансів: така кількість дає результат за будь-якого завдання, чи то релаксація, лікування м'язових затисків або лімфодренаж. Перші 2-3 сеанси масажист “знайомиться” з тілом пацієнта, виявляє чутливі зони та підбирає методику впливу. Тільки до середини курсу м'язи тіла стають найбільш податливими та розслабленими, що сприяє максимальній активізації внутрішніх процесів.

Сеанс лікувального масажу за медичними показаннями, залежно від діагнозу, триває 30-90 хвилин. Масаж з метою реабілітації та відновлення (після травм, операцій, хвороби) – від 1 до 1,5 години. Оздоровчий, лікувально-профілактичний, розслабляючий масаж – 30-120 хвилин.

Лікувальний масаж виконується за допомогою спеціальних технік, спрямованих на поліпшення фізичного стану та лікування конкретних проблем. Масажист використовує різні прийоми, включаючи стискання, розтирання та точковий масаж, дотримуючись індивідуальних потреб клієнта та специфіки його стану здоров'я. Під час лікувального масажу масажист враховує мету процедури, використовує техніки, спрямовані на поліпшення кровообігу, зняття напруги м'язів, а також на лікування конкретних проблем, таких як біль, запалення чи травматичні ушкодження. Застосування відповідних прийомів та робота з різними масажними точками дозволяють досягти максимального ефекту в поліпшенні фізичного та емоційного стану клієнта.

Получити консультацію
Відгуки - найкраще свідчення якості масажу

Відгуки про масаж

Читати всі
 • Алла Володимірівна дуже хороший спеціаліст , робила моїй мамі та сину масаж, після якого їм стало значно легше. Рокемундую як гарного ліковольно - професійного масажіта.

  відгук про Медичний центр ликарь здоровья от Athena Pallada.
  • Алла Сивуха ⭐⭐⭐⭐⭐
  • Посилання Facebook
 • Отличная клиника, приветливый персонал, профессиональные специалисты, особое спасибо за отличный массаж

  відгук про масаж в Медичному центрі ликар здоровья от Валентина Черненко