Педіатр Черкаси

Педіатр Черкаси «Лікар Здоров’я»

Вітаємо вас в розділі педіатрії Медичного центру «Лікар Здоров’я». Наші досвідчені педіатри пропонують високоякісні послуги з дитячого лікування та обслуговування. Команда досвідчених педіатрів націлена на забезпечення високоякісної медичної допомоги вашим дітям.

Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечити малюкам оптимальне здоров'я та комфорт, і саме тому ми прагнемо надавати індивідуальний та турботливий підхід до кожної дитини.

Розділ педіатрії

Послуги педіатрії

Педіатр Черкаси «Лікар Здоров’я»

Наші педіатри пропонують широкий спектр послуг для забезпечення здоров'я та нормального розвитку вашої дитини, включаючи:

 1. Загальні консультації:Досвідчені лікарі нададуть повну оцінку стану здоров'я вашого малюка та відповіді на всі ваші питання.
 2. Вакцинація:Ми ведемо ретельний календар вакцинації для запобігання серйозним захворюванням та забезпечення імунітету.
 3. Лікування захворювань:Висококваліфіковані спеціалісти готові надати лікування різноманітних дитячих захворювань.

Ми розуміємо, що відвідування лікаря для дитини може бути стресовим. Тому наші педіатри старанно створюють невимушену та дружелюбну атмосферу, де ваші малюки можуть відчути себе комфортно. Вони завжди готові вислухати ваші питання та надати всю необхідну інформацію.

Педіатр Черкаси «Лікар Здоров’я»
Діагностика і лікування

ЩО ЛІКУЄ ПЕДІАТР?

Лікарі-педіатри нашого медичного центру спеціалізуються в лікуванні різноманітних захворювань, зокрема:

 • Інфекційні захворювання:
  • Грип та ГРВІ.
  • Запалення легень.
  • Ангіни та фарингіти.
 • Хронічні захворювання:
  • Бронхіальна астма та інші захворювання дихальної системи.
  • Цукровий діабет у дітей.
  • Специфічні алергії.
 • Шкірні проблеми:
  • Алергічні висипи та екзема.
  • Інфекційні шкірні захворювання.
 • Системні захворювання:
  • Захворювання серцево-судинної системи.
  • Проблеми зі шлунково-кишковим трактом.
 • Розвиткові та психічні порушення:
  • Затримка у розвитку.
  • Гіперактивність та увага.
 • Щеплення та профілактика:
  • Вакцинація від основних захворювань.
  • Консультації з профілактичних заходів для зміцнення імунітету.
 • Травми та неврологічні проблеми:
  • Неврологічні розлади.
  • Травми та переломи.
 • Гормональні порушення:
  • Проблеми зі щитоподібною залозою.
  • Пубертатні розлади.

Наші лікарі-педіатри прагнуть не лише лікувати симптоми, але і співпрацювати з батьками для забезпечення повного та комплексного здоров'я дитини. Звертайтеся до нас для професійної та дбайливої медичної допомоги вашим малюкам.

Записатися на консультацію педіатра в Медичному центрі «Лікар Здоров’я» дуже просто. Звертайтеся за телефонами вгорі або скористайтеся онлайн-системою запису на нашому сайті.

Записатися
Здоров'я дитини

Коли варто записатися до педіатра

Педіатр Черкаси «Лікар Здоров’я»

НЕГАЙНО

 1. підвищення температури тіла вище за 37,1
 2. біль у животі, голові, серці, кінцівках, кістках
 3. розлад травлення: нудота, блювання, пронос, запор, відрижки, поганий апетит або відмова від їжі, неприємний запах із рота
 4. недостатня або надмірна вага
 5. простудні захворювання: захриплість голосу, нежить, кашель, почервоніння очей або виділення з очей, сльозотеча, біль у вусі, виділення з вуха, дратівливість або млявість, утруднене або гучне чи прискорене дихання
 6. часте або рідке сечовипускання, відсутність випорожнення
 7. зміна забарвлення шкіри: синюшність, мармуровість, жовтушність, почервоніння або її блідість
 8. висип на шкірі, лущення
 9. підвищена пітливість
 10. для отримання довідок у дитячий колектив, школу, спортивну секцію
 11. з метою проведення вакцинації
 12. а також з будь-яких питань щодо здоров'я та поведінки Вашої дитини.

З МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ

 1. щомісяця до 1 року
 2. 1 раз на 3 місяці до 3-х років
 3. 1 раз на рік до 7 років
 4. якщо дитина перебуває на диспансерному обліку

Ми прагнемо надавати найвищий стандарт медичного обслуговування для вашої сім'ї. Довірте нам здоров'я своєї дитини, і ми зобов'язуємося зробити все можливе для того, щоб ваші малюки виросли здоровими та щасливими.

Не вагайтеся звертатися до нас із будь-якими питаннями чи для запису на консультацію. Медичний центр «Лікар Здоров’я» завжди тут для вас та ваших дітей!

Записатися

Здоров'я - не все,
але ВСЕ без здоров'я ніщо.

«Сократ»
Фахівці медичного центру

Наші Педіатри

Наші педіатри — це команда фахівців із різноманітним досвідом у лікуванні дітей різного віку. Вони орієнтовані на надання індивідуального лікування, враховуючи потреби кожної дитини окремо. Завдяки високому рівню професіоналізму наших лікарів, ви можете бути впевнені, що ваші діти отримають найкращий захист свого здоров'я.

Прийом на Шевченка
Прийом на Шевченка
ЦАПЕНКО Інна Іванівна

Педіатр

Записатися на прийом
Прийом на Митниці
Прийом на Митниці
Євтєєва Світлана Євгенівна

Педіатр

Записатися на прийом
Прийом на Шевченка
Гайдаримська Ірина Леонідівна

Педіатр - Ендокринолог

Записатися на прийом
Прийом на Шевченка
Новікова Наталя Павлівна

Педіатр

Записатися на прийом
Прийом на Митниці
Зубик Олександра Миколаївна

Педіатр - Терапевт

Записатися на прийом

Обирайте наш медичний центр для того, щоб забезпечити свою сім'ю високоякісною медичною допомогою. Ми пишаємося нашими педіатрами, які допомагають маленьким пацієнтам рости здоровими та щасливими.

Запрошуємо вас познайомитися з нашими педіатрами особисто та впевнитися у виборі професійної медичної опіки для вашої дитини. За здоров'ям вашої сім'ї — у Медичний центр «Лікар Здоров’я»!

Записатися
Відгуки про Педіатрів «Лікар Здоров’я»

Відгуки

Читати всі
 • У ребенка поднялась температура и я искала педиатра, который примет в выходной день. Я позвонила в эту клинику, записалась на прием и через час мы уже были у педиатра. Нам очень понравилось в клинике (чисто, хороший ремонт), у педиатра в кабинете много игрушек для детей, ребенок там явно не скучал. Прием длился более получаса, ребенка детально осмотрел педиатр, расписал план лечения подробно и объяснил мне. Я очень довольна и думаю, что мы будем посещать эту клинику не один раз.

  відгук про педіатра в Медичному центрі ликар здоровья от Iryna Chernenko.
 • Спасибо вашему центру за прекрасное обслуживание. Администраторы всегда приветливы, и помогут подобрать удобное время. Не нужно сидеть по пол дня в очереди с ребёнком чтоб тебя направили в другой кабинет. Все всегда во время. Очень важным остаётся факт наличия вакцин, и особый подход к каждому клиенту. Всегда ответят на все вопросы, и подробно все объяснят. Рекомендую вас всем 😊

  відгук про Педіатр в Медичному центрі ликар здоровья от Хуанита Карлос
 • В клинику обращается вся наша семья с ее открытия. В основном обращаемся к детским врачам. Все супер, нам нравится. Расскажу почему ставлю оценку 4. Как то я обратилась в эту клинику к кордиологу, записалась на прием, перед тем как записаться, я уточнила фамилию врача, мне главное чтобы это не был врач которая принимает в 3 больнице. Мне назвали фамилию и я была рада что это не тот врач к которому я не хотела идти. Вообщем в назначенное время я приехала к ним, захожу на прием и сидит там тот врач из 3 поликлиники, хотя меня заверяли что прием будет вести другой врач. Я конечно же расстроилась потому что во первых я не хотела к ней обращаться и во вторых я б могла бесплатно к ней сходить в поликлинику. Но так как я зашла уже к ней, то пришлось с ней общаться. Вот так вот меня огорчила невнимательность девочек которые записывают на прием.

  відгук про Педіатр в Медичному центрі ликар здоровья от Хуанита Карлос
Поширені питання

Питання-Відповідь

У залежності від віку та стану здоров'я вашої дитини, регулярність консультацій може варіюватися. Зазвичай, для немовлят рекомендується відвідування педіатра кожні 2-3 місяці, а для дітей старшого віку — раз на рік або за необхідності.

Наші педіатри індивідуально підходять до вибору вакцинаційної програми, враховуючи медичну історію та ризики. Ми готові надати всю необхідну інформацію, щоб ви змогли прийняти інформоване рішення.

Лікарі-педіатри в Медичному центрі «Лікар Здоров’я» готові надати консультації та допомогти в розрізненні симптомів. Якщо у вас виникли сумніви, звертайтеся до нас для детальної оцінки.

Створюйте позитивні асоціації з лікарем, розповідаючи про корисність візитів та використання розумілих іграшок. Наші педіатри теж вправлені в роботі з дітьми та роблять візити якомога комфортнішими.

Висока температура, важкі алергічні реакції, довготривалі симптоми гострих захворювань, або будь-які інші несподівані зміни у стані здоров'я дитини — це сигнали для негайного відвідування лікаря.

Не соромтеся ставити питання — ми завжди тут, щоб допомогти вам турбуватися про здоров'я вашої дитини. Звертайтеся до нас для консультацій та надійної медичної підтримки!

Записатися