Перейти до основного вмісту

Бережіть своє здоров'я

Залишайтеся вдома

В нашому центрі сімейної медицини ви можете викликати не тільки спеціалістів широкого профілю, а також вузькоспеціалізованих фахівців.

Виклик медсестри додому

Послуга виклику медсестри додому позбавить вас необхідності відвідувати медичний заклад для проведення ін’єкційних процедур. Молодший медичний співробітник ЦСМ «Лікар Здоров’я»:

  • здійснить забір біоматеріалу;
  • зробить внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції;
  • поставить крапельницю за призначенням лікаря.

Означений сервіс – прояв піклування про наших клієнтів, які не мають фізичної можливості отримати послугу в клініці або бажають провести її в найбільш комфортних умовах - у домашній обстановці.

Виклик лікаря додому

Наша клініка надає послугу виклика лікаря додому, якщо немає можливості відвідати медичний центр особисто. Це оптимальний варіант для слабких хворих, людей із вірусними захворюваннями та дітей. У нас можна замовити виїзний огляд вузького спеціаліста, а також терапевта чи педіатра. Такий вид огляду має безліч переваг:

  • ви економите час, не витрачаючи його на дорогу;
  • приймаєте лікаря у зручний для вас час;
  • не розповсюджуєте вірусні захворювання;
  • отримуєте оперативну компетентну допомогу.

Після огляду ви отримаєте призначення, подальші рекомендації та можете замовити лікарняний лист у разі необхідності.

УЗД обстеження

Ультразвукова діагностика – це сучасний метод неінвазивного дослідження внутрішніх органів та систем, що заснований на використанні високочастотних звукових хвиль, які дозволяють отримати зображення внутрішніх структур організму.

ЦСМ «Лікар Здоров’я» оснащений високоякісним технічним обладнанням, а прийом здійснюють досвідчені лікарі УЗД.

Ультразвукова діагностика проводиться за різними напрямками та дозволяє своєчасно коригувати план лікування пацієнта.

 

Детальніше

Операційне відділення

На базі ЦСМ “Лікар Здоров’я” працює хірургічний відділення, оснащений інноваційним медичним обладнанням, що працює у різних напрямах сучасної хірургії.
Проводяться планові операцій хірургічного, флебологічного, гінекологічного, урологічного, проктологічного профілю.

Операційне відділення оснащене лапароскопічними стійками, для проведення планових малоінвазивних операцій. Що є менш травматичними та передбачають більш швидке одужання пацієнта.

 

Детальніше

Гінекологія

Повний спектр гінекологічних послуг в ЦСМ “Лікар Здоров’я” в Черкасах. Всі види діагностики та лікування, від консультативних послуг до повноцінних оперативних втручань (лапароскопія та гістероскопія в гінекології).

Жіноче здоров’я потребує особливої уваги. Багато захворювань статевої системи може проходити без виражених симптомів. Саме тому відвідувати лікаря гінеколог необхідно у планову порядку. Щорічні профілактичні огляди дозволяють вчасно діагностувати та розпочати лікування наявних патологій.

 

Детальніше

Рентген

Цифрова рентгенографія в ЦСМ "Лікар Здоров'я" – це сучасний метод променевої діагностики, що дозволяє візуалізувати внутрішню анатомічну структуру органів людини з мінімальним променевим навантаженням.

Рентгенографію в ЦСМ "Лікар Здоров'я" проводять кваліфіковані лікарі-рентгенологи, які не тільки зроблять чіткий та якісний знімок без шумів, але також зроблять повноцінний опис та висновок за знімком.

 

Детальніше

Лабіопластика (інтимна контурна пластика)

Лабіопластика – це пластична операція зменшення та корекції розміру малих статевих губ.

Якщо Ви втратили впевненість у привабливості та сексуальності своїх зовнішніх статевих органів, чекаю Вас в ЦСМ "Лікар Здоров'я”.

Сучасну контурну пластику статевих губ проводить кваліфікований гінеколог- естетист – Вербова Сніжана Василівна.

 

Детальніше

Медичні огляди

Медичні огляди є на сьогодні однією із основних вимог під час працевлаштування. У подальшому роботодавець визначає періодичність оновлення медоглядів, але здебільшого вони проводяться один раз на рік. Дуже зручно, коли є можливість отримати послуги всіх необхідних спеціалістів в одній клініці, тому ми запрошуємо вас до Центру сімейної медицини «Лікар Здоров’я». Ми пропонуємо зручний час відвідування клініки, професійне обслуговування, скорочені терміни медичного обстеження, конкурентоспроможні ціни та відсутність черг. Цінуйте свій час, отримуйте максимум послуг в короткий термін!

Денний стаціонар

Повноцінне якісне лікування неможливе без надання послуг денного стаціонару. Медичний центр «Лікар Здоров’я» пропонує отримати кваліфікаційну допомогу лікарів, зберігаючи повсякденний ритм життя, вносячи лише певні корективи. Денний стаціонар є оптимальним рішенням при загостренні хронічних захворювань або при легкому перебігу хвороби, коли немає необхідності в цілодобового нагляді за пацієнтом. Комфортні умови перебування та професійна своєчасна медична допомога – ваш шлях до здорового життя.

 

Аналізи

Аналізи – один з основних та найбільш інформативних способів планування лікування, а також важливий індикатор проведеної терапії. На базі ЦСМ «Лікар Здоров’я» проводиться забір матеріалів для дослідження у власній лабораторії, що суттєво скорочує час отримання результатів. Проходячи медогляд, ви можете здати аналізи в той же день, не виходячи за межі клініки. Висока точність результатів гарантується завдяки сучасному технічному оснащенню й професійній роботі лаборантів.

Консультація онлайн

У сучасних умовах найбільш актуальна послуга в медичних центрах – це консультація лікаря онлайн. Період карантину навчив нас жити без прямого контакту, а лише у віртуальному світі. Ми використовуємо отриманий досвід, тому пропонуємо пацієнтам отримати інформацію від медичного працівника без відвідування лікарні. Такий формат зручний, простий, оперативний та інноваційний, тому ви маєте можливість на собі відчути всі його переваги. Наші консультанти допоможуть визначити спеціаліста, який вам потрібен, після чого поєднають вас онлайн.

Загальна хірургія в Центрі сімейної медицини

Детальніше

Хірургічний центр

Загальна хірургія

На базі ЦСМ “Лікар Здоров’я” працює хірургічний відділення, оснащений інноваційним медичним обладнанням, що працює у різних напрямах сучасної хірургії.